Soví "jarní" noc v klubovně

26. března 2012 v 17:32 |  Proběhlé akce
Protože měla spousta z nás Sov v poslední době narozeniny, rozhodli jsme se je oslavit společně a uspořádat si oddílovou oslavu. Samozřejmě i s přespáním v naší klubovně.
Nápad to byl skvělý a jeho realizace ještě lepší. Na pátek 23.března proto každý z nás sehnal dárky pro oslavence, nakoupil různé dobroty a udělal něco k jídlu a odpoledne vyrazil na jednu z našich dalších společných nezapomenutelných akcí.

(pro zobrazení celého článku klikni na "Celý článek..")


Nejprve jsme v klubovně trochu uklidili, odsunuli stoly a vyzdobili jí. Pak následoval dezert nejvyšší kvality od jednoho z oslavenců, Shreka. Každý z nás dostal velikánský kus snad toho nejlepšího čokoládového dortu, který jsme kdy jedli. Jak nám chutnal se můžete přesvědčit i z následnujících fotografií... :)


Po dezertu přišel čas pro vleké gratulace a předávání darů. A dárky dostali oslavenci opravdu originální!
Potom jsme si sedli do kroužku a zpívali jsme naše oblíbené táborákové i netáborákové písničky. Spousta z nás navíc hraje na kytaru, takže jsme to měli i s několikanásobným kytarovým doprovodem. Zpívali jsme snad všechny písničky, které máme rádi. Třeba Hey Jude od Beatles. Bylo to příjemné, povídali jsme si, zpívali jsme, v kamnech hořel oheň a bylo nám teplo a v klubovně vládla neskutečná pohoda.
Pak jsme hráli různé hry, povídali si, jedli a znovu zpívali. Až padla půlnoc a začali jsme mít méně sil. Tak jsme si přichystali karimatky a spacáky na spaní. Lehli jsme si každý do svého spacáku a ještě jsme si povídali všemožné vtipy a historky. Potom jsme usli a se skvělým, radostným pocitem a probudili jsme se až v pozdních dopoledních hodinách....

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 By By | 9. dubna 2012 v 14:52 | Reagovat

Pěkný článek :-D

2 Kerol Kerol | 16. dubna 2012 v 16:54 | Reagovat

Ták určitěě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama