Spravování základny na Šancích

9. listopadu 2011 v 18:57 | Kika P. |  Proběhlé akce
V pátek 7.10. jsme s Kerol,Shrekem, Vojtou a vedoucími vyjeli na snad to nejkrásnější místo na světě - na Šance.
Ikdyž jsem očekávala , že pojedem vlakem, jeli jsme autobusem z ÚANU. Když jsme vystoupili z autobusu a byli jsme na místě, začalo se pomalu stmívat a nás čekala ještě dlouhá cesta pěšky. Než jsme dorazili, byla už tma jak v hrnci a většina z nás byla unavená. Ale zvládli jsme to :-).
Protože na Šancích jsme tentokrát nebyli sami, spali jsme v Medvědici. Ani už si nepamatuju, o čem jsme si večer povídali, jen si pamatuju, že jsem spala vedle Vojty a Kerol.
Hned ráno jsme vstali a po snídani nám Batoh rozdal práci. Já s Kerol jsme natíraly trámy na nové obložení a okenice … Než se všichni nadáli, byl oběd a dostali jsme zase novou práci na odpoledne. Nosili jsme dříví z lesa na zimu..Večer jsme si šli sednout do klubovny, povídali jsme si a dost jsme se nasmáli (ostatně jako celý den). Když jsme šli spát, bylo nám jen trošku líto, že je tak zataženo a nejdou vidět hvězdy.
Byl před námi poslední den. A tak jsme ještě dopoledne dodělávali různé drobnější práce a pomalu jsme se balili, abychom mohli vyrazit domů. Byly to Šance plné smíchu, možná i trošku té práce a povídání o všem možném.
Nyní už jsem doma a mám za sebou jeden z těch nejkrásnějších víkendů, jaké kdy můžu zažít ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chodíte taky do skautu nebo turistického kroužku?

Ano
Ne
Chodil/a jsem

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:47 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama