Listopad 2011

Spravování základny na Šancích

9. listopadu 2011 v 18:57 | Kika P. |  Proběhlé akce
V pátek 7.10. jsme s Kerol,Shrekem, Vojtou a vedoucími vyjeli na snad to nejkrásnější místo na světě - na Šance.
Ikdyž jsem očekávala , že pojedem vlakem, jeli jsme autobusem z ÚANU. Když jsme vystoupili z autobusu a byli jsme na místě, začalo se pomalu stmívat a nás čekala ještě dlouhá cesta pěšky. Než jsme dorazili, byla už tma jak v hrnci a většina z nás byla unavená. Ale zvládli jsme to :-).
Protože na Šancích jsme tentokrát nebyli sami, spali jsme v Medvědici. Ani už si nepamatuju, o čem jsme si večer povídali, jen si pamatuju, že jsem spala vedle Vojty a Kerol.
Hned ráno jsme vstali a po snídani nám Batoh rozdal práci. Já s Kerol jsme natíraly trámy na nové obložení a okenice … Než se všichni nadáli, byl oběd a dostali jsme zase novou práci na odpoledne. Nosili jsme dříví z lesa na zimu..Večer jsme si šli sednout do klubovny, povídali jsme si a dost jsme se nasmáli (ostatně jako celý den). Když jsme šli spát, bylo nám jen trošku líto, že je tak zataženo a nejdou vidět hvězdy.
Byl před námi poslední den. A tak jsme ještě dopoledne dodělávali různé drobnější práce a pomalu jsme se balili, abychom mohli vyrazit domů. Byly to Šance plné smíchu, možná i trošku té práce a povídání o všem možném.
Nyní už jsem doma a mám za sebou jeden z těch nejkrásnějších víkendů, jaké kdy můžu zažít ...


Sovy mají svůj web !

6. listopadu 2011 v 18:01 | Kerol |  Aktuální dění
Abychom si mezi sebou mohli snadněji předávat informace, založil Brambor oddílové webové stránky pro Rangers a Rovery ze Sovího oddílu. Kdo se proto zajímá o naší činnost, chtěl by si přečíst něco více o naších členech, nebo ještě neví, co je to vlastně CEROH Mafie (naše oddílová hra), ať neváhá a klikne na :
http://roverskyoddilsovy.webnode.cz/

Děkujeme, Brambore :o)