Oddíl Ještěrek

27. dubna 2011 v 19:15 | Bára |  Vlčata, světlušky a skauti
Světlušky, Vlčata a malí skauti, to jsme my - nejmladší členové našeho střediska.

A protože jsme malí "Ještěři" říkáme si Ještěrky. Scházíme se minimálně jednou týdně v naší klubovně u Krůčkovy ulice ve Svinově. Kdo by nás chtěl navštívit nebo se k nám přidat, může přijít každý čtvrtek od 16,30 do 18,00; rádi ho uvidíme.
Fantazii se u nás meze nekladou..
Kdo přijde, může si s námi zahrát spoustu zábavných her, zkusit si vyrobit třeba kofoláčky, nebo figurky z moduritu, naučit se zašifrovat tajné vzkazy pro kamarády, uvázat všelijaké užitečné uzly, dozvědět se něco nového o přírodě, naučit se lézt po skalách, slaňovat a zažít spoustu dobrodružství !Taky u nás určitě najdete spoustu príma nových kamarádů a zažijete zážitky, na které se jen tak nezapomíná...
Navíc se pak už o víkendech rozhodně nebudete muset nudit doma ! Minimálně jednou do měsíce jezdíme na výpravy do hor a pořádáme spoustu akcí :-).... A v létě přichází to nejlepší - čtrnáctidenní tábor plný vůně jehličí a úžasných zážitků !
Tak neváhejte a přijďte! Bereme holky i kluky ve věku 6-14 let, kteří chtějí najít nové kamarády a zažít opravdové dobrodružství!
Pokud máte nějaké dotazy, můžete se klidně obrátit na vedoucí Báru:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama