Únor 2011

Výtvarná dílnička 12.2.2011

22. února 2011 v 13:39 | Míša S. |  Proběhlé akce
V sobotu 12. 2. 2011 se v klubovně pořádala akce s názvem Výtvarná dílnička.
Akce se odehrávala pod vedením vůdkyní naší soví skupiny, Natky. Účast nebyla obrovská, ze soví části spíše smutně nezaplněná - vždyť jsme tam byli prakticky dva + vůdkyně…
Zato se tam ukázaly i pro mě nepříliš známé tváře, které přišli s kamarády, či sourozenci. 
Na této misi však Natka nebyla jedinou vůdkyní. Objevily se zde totiž i Bára s Irenou a na chvilku se zde objevil dokonce i Batoh.
 Vyzkoušeli jsme si všelijaké rukodělné práce a vyrobili si spoustu zajímavých věciček. Kupříkladu teď všichni vlastníme "antistresový míček", ozdobili jsme si kolíček, vyrobili chobotničku, indiánský hudební nástroj a podobně.Všechny výrobky byly velmi zajímavé. Mě osobně se nejvíce líbil "antistresový míček" z mouky a nafukovacího balonku.
V klubovně bylo opravdu krásně teplo. O to se zasloužil Vojta, který si díky tomuto záměru málem přivstal,a ujal se práce topiče velmi dobře (však v tom má dlouholetou praxi :-)).
Jelikož se schůzka konala dopoledne, mohli jsme si po dlouhé době účelně otevřít okenice, čímž se do naší klubovny vneslo příjemné denní světlo.
Výtvarná dílnička se povedla, nikdo se naštěstí nestřihl nůžkami do prstu či jinak si neublížil :-D. Všem se to alespoň trošku líbilo a na své si přišli i naši sportovní nadšenci, kteří po splnění výtvarného programu šli hrát ven fotbal.

Pozvání na výtvarnou dílničku

8. února 2011 v 8:25 | K. |  Aktuální dění
Kde ? Přece u nás v klubovně !
Kdy ? V sobotu 12.února od 9 - 12 hodin.

Chceš si sám/sama zkusit něco jen tak pro radost vyrobit ? Potřebuješ originální dárek pro kamaráda ? Baví tě zkoušení nových věcí ? Máš dvanáctého čas ?
Pokud jsi alespoň na jednu otázku odpověděl/a ANO, pak neváhej a přijď si vyrobit pár netradičních věcí a ozdůbek, popovídat si s ostatními a vyzkoušet něco netradičního.

S sebou : alespoň jednu bavlnku, dvě tužky, fixy, pastelky, 1 - 3 dřevěné kolíčky (klamříky) na prádlo, klubko vlny (nejlépe s barvou, která se ti líbí), dva větší korálky, kulatou krabičku od sýru - od Veselé Krávy apod., tři nafukovací balonky,

Těšte se na příjemně strávené sobotní dopoledne…. J