Šance 26.11. - 28.11.2010

6. prosince 2010 v 20:09 | Kerol |  Proběhlé akce
Podařené zimní Šance :o)

V pátek jsme jako vždy vyjeli tramvají na ÚAN, kde nás čekala Skona s Tomem. Autobusem jsme dorazili až na Visalaje. Sněhu napadlo tak akorát, bála jsem se, že ho bude více. Cestou jsme si jako vždy vyprávěli o hororech a Natka vytasila s Babou Vangou a věštbou o třetí světové. Není nad to jít po tmě lesem a vyprávět si o čarodějnici Blearwitch a Čtvrtém druhu :).
Asi po hodině a půl  cesty jsme si všimli, že mezi náma není Shrek a Bára. Ti dva chudáci nakonec dorazili na Šance o dobrou půlhodinu po nás, znavení s několika šrámy. Jojo, příště kašlem na Čolka a počkáme na ně !


Foto: malé kouzlo přírody v zimě

Znaveni z cesty jsme si šli lehnout v deset večer (!!), a ani jsme si moc dlouho nepovídali.
Já, Natka a Míša S. (poprvé na Šancích) jsme vstali v 7 ráno, abychom pro ostatní připravili snídani a dali vařit čaj. Zvládli jsme to vcelku rychle, ikdyž nám mrzly konečky prstů, protože v kuchyni ráno nebylo zrovna teplo.
Po snídani jsme se (opět my tři) rozhodli, že nepůjdeme s ostatními dopoledne ven, ale připravíme i oběd. Povídali jsme si s Bárou o oddílu a všem kolem našeho střediska. Pak došlo na plácání knedlíků. Byla to zábava, hlavně když jsme se od původních mini knedlíčkům dostali k obrovským (jak řekla Míša S.) "knedlíkům pro Batoha".


Po obědě si kuchyň vzali na starost naši chlapci (aneb Shrek, Vojta a Dan) a my jsme si mohli odpočinout. Ve dvě hodiny odpoledne jsme započali hrát Texas Hold´em Poker a skončili jsme někdy kolem desáté večerní. Já osobně jsem ho hrála nepřetržitě a dokonce i párek mi musela opéct má ekonomická přítelkyne Natka :o). Při pokeru jsme stíhali jíst a dokonce i zpívat, takže místo "check" jsme vždy dvakrát klepli o stůl, aby se mohlo jet dál.
Do postele jsme se vydali v 22,00 a asi do půlnoci jsme se smáli a kecali o všem možném.

Další ráno museli v sedm vstávat kluci, a tak jsme se posunuli a hezky jsme se roztáhli i po jejich vyhřátých místech (jojo, není to jednoduchý život spát v šesti na třech spojených postelích). V osm jsme se sebrali a šli dolů, povzbudit své smysly chlebem s česnekovou pomazánkou a teplým čajem.
Pak jsme se šli sbalit. Před odchodem jsme si ještě zakřičeli náš nový super pořik, vyfotili se a hurá domů.


Foto : skupinovka před odchodem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 10. února 2011 v 21:01 | Reagovat

Hodně dobré

2 sperky-pro-vsechny sperky-pro-vsechny | Web | 8. dubna 2011 v 16:47 | Reagovat

nádherný... :)) ty máš úplně překrásnej blog.. ten desing je úžasnej, já nemám prostě slov ♥

3 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 28. srpna 2011 v 5:26 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama