Září 2010

Video - Přidej se k nám!

29. září 2010 v 18:02 O našem středisku


Ahoj, vytvořili jsme "tohlensto" na podporu nárustu nových členů. Něco málo se dozvíte v tomhle videu, ale hlavně(!!!) prozkoumávejte naše stránky. Přijďte, za každého nového člena jsme radi.


Říjnové Šance

29. září 2010 v 18:00 | Kerol |  Aktuální dění
Jako každý rok i letos na podzim se chystáme jet na Šance.
Letošní termín numero uno bude 28. 10. - 31.10., tedy už od čtvrtku do neděle. Věnujte prosím pozornost této změně, normálně jezdíme až od pátku.
Vzhledem k termínu by bylo lepší vzít s sebou do batohu také rukavice, šálu a čepici a jiné vybavení, aby nám cestou nikdo nezmrzl ;-)

Chcete znát bližší informace o tom, co to jsou Šance a kde leží ? Klikněte zde !

Program a cesta jsou klasicky stejné, bližší informace u Báry.  Těšíme se ! :-)

Tábor 2010

28. září 2010 v 17:42 | Kerol a Natka |  Proběhlé akce

Letošní tábor byl zaměřen na horolezectví. Celotáborová hra měla tedy název "Himalaya 2010". Jako každý rok se vše neslo v duchu dobré nálady, zábavy a odvahy. Utvořili jsme tři družiny podle druhu státu, ze kterého expedice pocházela.....

Teepek.cz

28. září 2010 v 17:14 | Natka |  Aktuální dění
Nazdar všichni!
Chtěla bych Vám doporučit skautskou webovou stránku www.teepek.cz. Naleznete na ní nejen plno fajn článků o skautingu všeobecně, ale i tipy na výlety, hry, či knížky. Prostě, každý si na této stránce najde to, co ho zaujme. A navíc! Když se zaregistrujete, nejen že můžete chatovat s ostatními skauty z České republiky, vyjadřovat se k článkům(, nebo je dokonce psát!), soutěžit, ale zároveň získáváte bodíky, za které zvyšujete svojí hodnost a můžete nakupovat v Teepkově krámku. No tak co? Přihlásíte se? (Napište nám něco do komentářů, ať víme, co si myslíte.)