Tábor 4.7. - 18.7.

11. srpna 2009 v 16:06 | Kerol |  Proběhlé akce
Jako webmaster těchto stránek se omlouvám za jejich současný úpadek. Ráda bych ale vše napravila a tak Vám přináším další článek (kromě několika dalších, přidaných v tento den).

Prvních 14 dní v červenci jsme si jako každý rok užívali tábor na Šancích. Letošní táborová hra se jmenovala Cesta slepých ptáků na motivy stejnojmenné knihy od L. Součka. Pokud jste knihu nečetli, možná jste četli Cestu do středu země od J. Verna, která se jí víc než podobá.
Jako každým rokem jsme se naučili hrát spoustu nových her,odnesli jsme si nové poznatky a opět jsme pilně pracovali, aby tábor mohl fungovat, jak má. Nejtěžší práci měli samozřejmě vedoucí, které většina z nás skutečně obdivuje za pevné nervy. Ono to asi není jen tak uhlídat 21 neposlušných dětí :D. Myslím, že budu mluvit za všechny, když řeknu že se tábor vydařil a rozhodně máme na co vzpomínat.
Malou fotogalerii z tábora naleznete ZDE

Momentálně jsou prázdniny a všichni členové oddílu si je určitě užívají. Brzy ale začne znovu školní rok, proto pokud tenhle článek čte někdo, kdo by měl zájem se k nám přihlásit a je z Ostravy, nebo okolí, nechť neváhá a kontaktuje nás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chodíte taky do skautu nebo turistického kroužku?

Ano
Ne
Chodil/a jsem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama